تابلوسازي هنري كه در عرصه تبليغات معجزه ميكند از تابلو سازي بيشتر بدانيم


تبليغات و آشنايي با اين حرفه زيبا و دوست داشتني تابلوسازي لطفا تا انتهاي اين مقاله مارا همراهي نماييد:
تبليغات به انگليسي  advertising  ميباشد و انسان در زندگي اجتماعي سالهاست  كه با كلمه تبليغ سرو كار دارد و هميشه فروشنده ها و يا توليد كننده ها سعي دارند تا با روش هايي خريدار را از محصول و يا خدمات خود آگاه سازند.
هدف از تبليغ در اصل جلب نظر مخاطب براي خريد است و هركس كه بتواند به زيباترين و جذابترين شكل اين كار را انجام دهد تا حد بسيار زيادي بين رغباي خود موفق ميباشد.
رسانه هايي همچون تلويزيون ،راديو ، روزنامه ،مجلات،كتاب ، پوستر،تيزر،عكس ،فيلم،نامه،ايميل،اينترنت ،شبكه هاي اجتماعي ،بنر،تابلوها و بيلبوردهاي شهري و غيره  از جمله ابزار هايي هستند كه براي امر تبليغات از آنها استفاده ميشود.

از جمله مجرياني كه در اين زمينه فعاليت ميكنند شركتها و موسسات تبليغاتي ،چاپخانه ها (كوچك و بزرگ) و تابلوسازها ميباشند كه بايد داراي تخصص و مهارت كافي باشند.

تابلوسازي ها ميتونند سازنده و مجري مستقيم برخي از خدمات تبليغاتي مانند تابلوهاي سر درب كارخانجات، فروشگاه ها،نمايندگي ها و مغازه ها در سطح شهر باشند .

تابلوسازي يكي از هزاران مشاغل شناخته شده در بازار هر شهر و يا كشوري ميباشد و خيلي از كشورها در اين زمينه پيشرفتهاي چشم گيري داشته اند.

امروزه باپيشرفته شدن و مدرنيزه شدن تبليغات در جهان ماشين آلات و ابزار هاي جديدي در اين حوضه به صنعت ساخت و توليد اضافه شده كه در كشور ما نيز خيلي از تابلوسازي ها از اين دستگاهها جهت ارائه خدمات بهتر استفاده ميكنند.علاوه بر دستگاه ها مواد اوليه جديد و متنوع نيز بسيار زياد وارد حرفه تابلوسازي شده كه ميتوان بر روي چهره تابلو ها و بيلبوردهاي شهر مانند آنها را ديد.در برخي از موارد با تغييري كوچك در نحوه  ساخت و اجرا شاهد انقلابي در اين حرفه هستيم.

تابلوسازي يكي از معدود مشاغلي است كه در آن چندين مهارت ادغام شده و تابلوساز ميتواند يك طراح و ايده پرداز خوب، جوشكار ماهر،كامپوزيت كارحرفه اي، چوبكارزبردست، حروفسازقهار ، نصاب عالي وحتي برقكار خوب باشد  و اين امكان پذير نيست مگر با سالها تجربه و مهارتي كه يكشبه بدست نميآيد.


امروزه با زندگي در عصر تكنولوژي و سرعت روز افزون علم هر روز ايده اي نو ،متريال جديد و دستگاه هاي جديد وارد اين عرصه ميشود كه اگر هر تابلوسازي خود را با اين شرايط همگام سازد بي شك تداوم خود را در اين حرفه تضمين نموده است.


تابلوسازي يكي از مشاغلي است كه با هنر و عشق درآميخته شده و اگر از زمان سفارش تا پايان ارائه خدمات باعلاقه و ابتكار همراه شود محصولش تابلوهايي ميشود كه چشم را خيره ميسازد .واين هم براي تابلوساز تنوع و هيجان دربردارد و هم رضايت مشتري.

تابلوسازي ايرانيان يكي از موسسات تبليغاتي ميبباشد كه در حوضه تبليغات از سال 1380 تاكنون فعاليت داشته و توانسته با اين رويكرد در طي اين سالها تداوم  خود را تضمين و بر محور مشتري مداري و رضايت كارفرما با شركتها و موسسات متعددي همكاري نمايد.

© 2017 showtablo. All Rights Reserved | Design by gnb-web.ir