تبليغات بر روي تاور كرينtower crane و نكات مهمي كه بايد رعايت شود


تابلوسازي ايرانيان با تبليغات بر روي تاور كرين شما را به اوج بلندي ها ميرساند.
يكي از مناسب ترين  محل ها جهت تبليغات استفاده از جرثقيل هاي تاور كرينtower crane ميباشد كه در محل پروژه هاي ساختماني قرار دارند. اما عدم رعايت نكات مهم و اساسي در نصب و راه اندازي اين نوع از تبليغات يعني تبليغات بر روي جرثقيل هاي تاور كرينtower crane باعث مي شود كه گاهي واقات موفقيت چشمگيري به دست نيايد. در اين مقاله مهمترين اين نكات را مطرح مي نماييم و پيشنهاد ميكنيم اين نوع  تبليغات را به تيم متخصص و حرفه ايي تابلوسازي ايرانيان بسپاريد

به علت قرار گرفتن اين جرثقيل ها در ارتفاع بالا محل بسيار مناسبي براي تبليغات ميباشد كه بسياري از شركت هاي بزرگ اين فرصت را از دست نميدهند و با تبليغات بر روي قسمت فلش اصلي و يا كن فلش تاوركرين به زيبا ترين شكل ممكن از اين فضا استفاده ميكنند.
حروف چلنيوم نوردار يكي از ابزار هاي تبليغات بر روي تاور كرين ميباشد كه با روشن شدن در شب شعاع ديد چند كيلومتري را براي بيننده فراهم كرده و نظر هر مخاطبي را جلب مينمايد.
معمولا پروژه هاي ساختماني چند سال به طول مي انجامد و جرثقيل ها نيز تا پايان پروژه در محل باقي ميمانند و وقتي از حروف نوردار براي تبليغات بر روي جرثقيل تاور كرين استفاده ميشود بايد در نظر داشت كه اين حروف بايد در برابر شرايط جوي از نظر باد،باران،آفتاب و غيره چندين سال دوام كافي را داشته باشد.
اگر از مواد اوليه مناسب در ساخت حروف چلنيوم نوردار و يا حتي نحوه نصب و سيم كشي و ترانس ها استفاده نشود بعلت عدم دسترسي سريع و هر روزه مشكلاتي براي صاحبان پروژه بوجود ميآيد كه بهتر است در ابتدا اين كار تخصصي را به افرادي بسپارند كه در اين زمينه تجربه و مهارت دارند.

يكي از مواردي كه نصاب ها بايد به آن توجه داشته باشند چگونگي ساخت شاسي اصلي تابلوچلنيوم و نحوه اتصال آن به بدنه جرثقيل تاور كرين و حتي برق ورودي اصلي ميباشد تا جرثقيل آسيب نديده و ازخدمات گارانتي شركت سازنده خارج نشود و پرسنل حرفه اي تابلوسازي ايرانيان بر اين امر بسيار واقفند .

با توجه به تناژ جرثقيل ها طول فلش اصلي و كن فلش هر تاور متغيير ميباشد و ابعاد و ضخامت حروف مورد نظر و حتي انتخاب رنگ حروف نيز بسيار مهم ميباشد.

تابلوسازي ايرانيان در طي سالها با توجه به مهارت و تجربه كافي در اين زمينه فعاليت زيادي داشته و تا كنون بسياري از پروژه هاي  تبليغات بر روي تاور كرين در ارتفاعات 150متر و بالاتر را به بهترين نحو انجام داده است .

 بازديد از محل پروژه و جرثقيل تاور كرين مورد نظر، مشاوره ،طراحي و حتي برآورد هزينه از امكانات رايگان موسسه تابلوسازي ايرانيان ميباشد و كارشناس مجرب اين مجموعه آماده همكاري در اين زمينه ميباشد .

© 2017 showtablo. All Rights Reserved | Design by gnb-web.ir