تابلوسازي و مهمترين و اصلي ترين عوامل جهت زيبا شدن تابلو


مهمترين و اصلي ترين عواملي كه باعث زيبا شدن تابلو ميشود و مي بايست تابلوسازان در صنعت تابلوسازي به اين موضوع توجه ويژه داشته باشند1-دقت در انتخاب نوع تابلو 2- حجيم سازي تابلو 3- رنگ آميزي تابلو 4- نورپردازي تابلو چهار مشخصه مهمي كه بايد توسط هر تابلوسازي رعايت شود.


در اين مقاله تلاش خواهيم كرد كه كمك كنيم تا شما بتوانيد بهترين انتخاب و نياز را با تابلوسازان صنعت تابلوسازي مطرح نماييد چرا كه اعتقاد داريم گاها ديده شده است عدم انتقال نياز واقعي مشتري به كارفرما باعث شده است كه خروجي تابلو ايده آل نباشد.  ما در اين مقاله 4 مشخصه مهم و اصلي را در كه مي تواند هم مناسب تابلوساز باشد و هم مشتري كه به تابلوساز در يك تابلوسازي مراجعه نموده است .


1- چه نوع تابلويي مورد نياز شما هست

باتوجه به اينكه شما در چه حوزه كاري درحال فعاليت هستيد ميزان عرض سردرب مغازه , ارتفاع درب مغازه و ساير عوامل كه بايد به عنوان مشتري به تابلوساز اطلاعات دهيد , تابلوساز ميتواند بهترين نوع تابلو را به شما پيشنهاد دهد. در مقاله قبل انواع تابلوها را معرفي كرديم شما ميتواندي با مراجعه به آن اطلاعات لازم را كسب نماييد. بنابرين براي آن كه از يك تابلو مناسب و زيبا بهره ببريد، لازم است متناسب با نوع حرفه و شغل خود چارچوبي براي آن تعريف كنيد. اگر براي استفاده از تابلو مورد نظر خود از يك متخصص در زمينه صنعت تابلوسازي كمك بخواهيد، در انتخاب بهترين نوع تابلو با هزينه و فضايي مناسب موفق خواهيد بود. تابلوساز ايرانيان ميتواند انتخاب خوبي جهت مشاوره در انتخاب بهترين نوع تابلو براي شما باشد.
 

2-دومين مورد انتخاب رنگ و رنگبندي تابلو ميباشد.

تلاش براي انتخاب بهترين رنگ براي فونت و بكگراند تابلو شايد سختترين كاري براي يك تابلوساز باشد. شما به عنوان مشتري مي بايست با معرفي دقيق حرفه خود و همچنين معرفي رنگ صنف كاري خود به تابلوساز كمك نماييد تا بتواند بهترين رنگ را جهت طراحي و ساخت تابلو سفارشي شما در نظر بگيرد. انتخاب رنگ مناسب تاثيري شگرفي در جذب مشتريان شما دارند . نكات ريز و درشت زيادي مانند  استفاده از رنگهاي متضاد و نوع فونت و گرافيك مناسب و .. در زيبايي تابلو شما غوغا ميكند.

3-سومين موردي كه مي بايست كه متخصص تابلوسازي براي ساخت يك تابلو رعايت نمايد نورپردازي آن و نحوه سايه دادن به آن مي باشد.

در اين مورد ما توصيه ميكنيم كه فرمان طراحي را بسپاريد به تابلوساز چراكه قطعا در اينگونه موارد تجربه و سابقه كاري تابلوسازي بسيار ارشمند ميباشد. استفاده از افكتها و جاسازيها و نحوه قراري گيري فونتها بسيار داراي اهميت مي باشد. البته دقت نماييد گاها همكاران كم تجربه ما نيز در اين زمينه يعني نحوه نورپردازي و سايه روشن كردن تابلو دچار كم ئقتي مي شود براي دوري از چنين حادثه ايي توصيه اكيد داريم كه حتما جهت سفارش تابلو خود به يك تابلوسازي معتبر و داراي رزومه قوي و نمونه كارهاي موفق مراجعه نماييد. تابلوساز ايرانيان با انبوهي از نمونه كارهاي اجرايي موفق ميتواند تابلوسازي امين و مطمن براي شما مشتريان گرامي باشد.

4- اما آخرين مورد در طراحي و توليد يك تابلو حجيم سازي و يا بعد دادن به تابلو مي باشد.

تابلو چلنيوم, تابلو پلاستيك و تابلوفلر از آن دسته تابلوهايي مي باشد كه مي توان روي بعد ان كار كرد و جلوه هاي ويژه به سه بعدي كردن آن ايجاد كردن. ايجاد تصاوير 3 بعدي يا همان 3d  چند سالييت كه رونق زيادي به خود گرفته است و ان هم به دليل جدابيت بالاي آن مي باشد.


در پايان از تمامي بازديد كننده گان گرامي كه نياز به مشاوره رايگان دارند توصيه مي نماييم حتما با ما تماس بگيرند تا تمامي نكات لازم و مهم مورد نياز شما را جهت سفارش يك تابلو ايده آل ارايه نماييم

© 2017 showtablo. All Rights Reserved | Design by gnb-web.ir