مهمترين و اصلي ترين دليل تابلوسازي چلنيوم در زيبايي و نماي ساختمان


يكي از دلايل اساسي زيبايي تابلو چلنيوم در صنعت تابلوسازي وجود پوشش يا ديواره چلنيوم مي باشد كه باعث زيباتر شدن نماي بيرون اين دست از تابلوها در صنعت تابلوسازي شده است.

تابلوهاي چلنيوم با مشخصه هاي 1- زيبايي ظاهري خيلي زياد 2- عدم زنگ زدي و تغيير شكل در اثر زمان 3- مقاومت بالا در برابر نور آفتا 4- و مقاوم در برابر سرما و ... باعث شده است كه از محبوبيت بسيار بالايي در بين فروشگاهها و صاحبين كسب و كار و همچنين تابلوسازان صنعت تابلوسازي شود.

اين مدل از تابلو سازي از بهترين و تازه ترين مورد از انواع تابلو تبليغاتي است، به اين خاطر كه پوشش و يا ديواره حروف برجسته آن از فلز چلنيوم ساخته شده است.
اين نوع از تابلوها داراي كيفيت بسيار بالا بوده و در برابر نور آفتاب، گرما و سرما مقاوم بوده و تغيير شكل و رنگ نخواهد داد و از لحاظ زيبايي جلوه خاصي به تابلوها مي دهد. يكي ديگر از مزاياي لبه تابلو سازي چلنيوم نوار اسفنجي گرد گير است كه شركت سازنده آنرا به خوبي طراحي و لحاظ مي كند كه مانع ورود گرد و غبار و آب به درون حروف مي گردد.

شركت تابلوسازي ايرانيان به عنوان بزرگترين شركت تابلوسازي در صنعت انواع تابلو مخصوصا تابلوهاي چلنيوم در ايران بيش از يك دهه مي باشد كه در حال فعاليت مي باشد. كافيست براي اثبات اين ادعا سري به انبوهي از نمونه كارهاي گروه تابلوسازي ايران بزنيد براي اينكار كافيست منوي بالا روي لينك پروژه كليك نماييد.

تابلوسازي ايرانيان مفتخر است اعلام نمايد به عنوان اولين شركت تابلوسازي در ايران و فعال در فضاي مجازي هرنوع مشاوره ايي را به مشتريان خود به صورت رايگان ارائه نمايد. 

© 2017 showtablo. All Rights Reserved | Design by gnb-web.ir